بررسی-روابط-بين-والدين-و-فرزندان-و-تأثير-آن-در-تربيت
بررسی روابط بين والدين و فرزندان و تأثير آن در تربيت
فرمت فایل دانلودی: .rar
فرمت فایل اصلی: doc
تعداد صفحات: 87
حجم فایل: 58 کیلوبایت

نوع فایل: word

مقدمه:
تقديم اين تحقيقات به آن معلمان و مربيان و اساتيدي كه شغل مقدس تدريس را با همه مشكلات و زحماتش و با توجه به تأثير والاي اين وظيفه بزرگ اجتماعي، و با رضايت تمام پذيرفته‌اندو ميدانند كه اگر امروز قدر كار بزرگ آنها كوچك شمرده شود فردا در برابر رسول و اهل بيت پاكش يعني مربيان و معلمان والامقام بشري سرافراز و آبرومند خواهند بود.
و در ادامه تقديم مي‌دارم به آن جوانان و نوجوانان برومندي كه زحمات معلمان آگاه و دلسوز خود را پاس مي‌دارند و وجود آنها را در راه سعادت خود عزيز مي‌شمارند و محبت آنها را هميشه در دل پاكشان زنده مي‌دارند تا فردا در برابر رسول خدا و اولياي گرامي او عزيز و موجب روشني چشم استادان خويش باشند.
چنانكه در ميان شما رسولي از خودتان فرستاديم تا آيات ما را براي شما تلاوت كند و دلها و نفسهاي شما را از جهالتها و زشتيها و آلودگيها پاك نموده به اخلاق و فضايل انساني رشد و كمال بخشد و همچنين شما را تعليم كتاب و حكمت دهد و آنچه را كه در قدرت و امكان شما نبوده تا بفهميد به شما بياموزد. بنابراين مرا كه خالق و منعم شما هستم هميشه بياد داشته باشيد تا من هم به لطف بيشتر و عنايتهاي آينده شما را ياد كنم .

دانلود سرای دانشجویی فایل ,معلمان ,تأثير ,برابر رسول ,بررسی روابط منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

شب که میشه همه چی موجوده ویکی بیبی مجله تخصصی بیبی پرو کارجوی جوان - آگهی استخدام سجاده مسجدی شهدای شهرستان گتوند ترکالکی و حومه امتداد موسسه خدمات ثبتی پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان ایران فور گیم اولین و بهترین تیم ارائه دهنده سرور گیم